Rzutki magnetyczne

104 zł brutto

Nowy produkt

Magnetyczne rzutki dwustronne.

Gra polega na celnym trafieniu rzutkami w tarczę, gdzie rozmieszczono punkty. Dart to znana i lubiana gra, która rozwija zręczność i koordynację ruchowo-wzrokową u dzieci. Szeroki wybór modelu: SMOK, DINOZAUR, CYRK, POTWORY, ROBACZKI. Tarcza jest dwustronna co pozwala na zabawę na dwa różne sposoby. Wymiar maty magnetycznej: 55 x 36 cm.

Więcej szczegółów

Bezpieczna zabawa zarówno dla młodszych jak i starszych wielbicieli rzutek. Zestaw składa się z elastycznej tablicy magnetycznej oraz sześciu rzutek Rzutki wykonano z tworzywa sztucznego z metalową końcówką, która ma specjalnie zaoblone wykończenie dla bezpieczeństwa. Tarcza wykonana z płótna idealnie mieści się do specjalnie zaprojektowanej tuby, którą wykonano z wytrzymałej tektury. Łatwe przechowywanie to dodatkowy atut tej niezwykłej zabawki. 

Bezpieczna wersja z magnesem to jest TO ! Prezentowany model jest wyjątkowy, bo można go wykorzystać do zabawy w domu, do zabawy w ogrodzie, do zabawy w lesie i na pikniku czyli wszędzie tam gdzie uda się powiesić tarcze na gwoździu, gałce, gałęzi…... Gra w rzutki z magnetycznymi lotkami to gra dla całej rodziny. Gra dla dzieci dostępna w pięciu wersjach: SMOK, CYRK, ROBACZKI, POTWORY, DINOZAUR. Dart z lotkami magnetycznymi to bezpieczna zabawa dla dzieci. Tarcze można powiesić na dowolnym poziomie i dopasować do wzrostu gracza. Dwustronność tarcz urozmaica zabawę. Tarcze są przenośne, mieszą się w tubie, dzięki czemu zabawka dla dzieci jest łatwa w przechowywaniu oraz bez trudu można zabrać zabawkę w podróż. Zabawka sprawdzi się jako Zabawka edukacyjna dla przedszkolaka do nauki dodawania oraz utrwalania matematyki. Gra rodzinna to genialny prezent na każdą okazję! Darty to świetny pomysł na zabawę w grupie oraz w pojedynkę. Kto ma rzutki ten jest przygotowany na zabawę w deszczowe dni. Bo w domu też można zagrać. Dart to pomysł na zabawę urodzinową, rodzinną rozgrywkę oraz zabawę z przyjaciółmi. Dzieci potrafią grać w nie godzinami i lubią do nich wracać. Producentem jest firma Scratch, która robi zabawki edukacyjne, które ćwiczą i rozwijają: celność, koncentrację, koordynację wzrokowo-ruchową, podstawy matematyki - dodawanie oraz aktywność społeczną.

Przeznaczenie zabawki do ogrodu
Gatunek gry ogrodowe dla dzieci
Minimalny wiek dziecka zabawki dla 3 latka

Produkty powiązane