Guma do skakania

29 zł brutto

Nowy produkt

Guma podwórkowa zawsze w modzie.   Zabawki ogrodowe

Świetna zabawa ruchowa w szkole, domu, na podwórku. Ćwiczy kondycję, koordynację ruchową. Zaproś dzieci z okolicy i zrób zawody. Skacząc wymyślaj rymowanki i piosenki, licz na głos. Świetna rozrywka i ruch na świeżym powietrzu zapewnione. Elastyczna guma szerokości 2 cm , w kolorze czerwonym , długość 2 metry.

Więcej szczegółów

Skakanie przez gumę sprawia wiele przyjemności nie tylko dzieciom :).

Jest to też okazja do poznania nowych osób. Bardzo często zdarza się, że gdy skaczemy, podchodzą do nas osoby chętne do gry!

Gra w dziesiątki jest jedną z popularniejszych,

Reguły gry:
Gra polega na wykonaniu serii skoków przez gumę bez skuchy. Dwoje graczy stoi w gumie, trzeci skacze aż do skuchy (wówczas następuje zmiana gracza). Po ponownym powrocie do gry gracz zaczyna skoki od poziomu na którym skończył. Skacze się od jedynek do dziesiątek oraz "męczko" czyli cała seria jedynek do dziesiątek bez przerwy. Najpierw uczestnicy skaczą na gumie zaczepionej na wysokości kostek, później kolan, ud, pasa. Szczegóły kolejnych kroków przedstawia film (uwaga, na różnych podwórkach poszczególne kroki się różniły, na filmie przedstawiamy ten, który pamiętamy z naszego podwórka)

Producent Buiten Speel
Przeznaczenie zabawki do ogrodu
Gatunek zabawki ogrodowe
Minimalny wiek dziecka zabawki dla 4 latka

Produkty powiązane