FLYPE

22 zł brutto

Nowy produkt

Gra umiejętności i twórczego ruchu. Wkręć się w zabawę z Flype. Sprawdź się i zaskocz innych!

Opakowanie zawiera:

*3 wielokolorowe karteczki o różnorodnych wzorach (wzory wysyłane losowo)

*instrukcja użycia.

*obudowa do transportu i regeneracji: gdy tylko Flype ulegnie uszkodzeniu, po prostu włóż go do obudowy: odzyska swój pierwotny kształt w kilka minut.

Więcej czytasz niżej.

Więcej szczegółów

Flype to nowoczesna forma zabawy dla głodnych wrażeń i efektu WOW. Zabawka jednoelementowa, prosta w swej konstrukcji. Dzięki niewielkiemu szkoleniu i dzięki samouczkom wideo dostępnym na Youtube, każdy może szybko osiągnąć efekt.

Zasada gry jest prosta: dotykać czubkiem palca Flype, obracać go i robić maksimum obrotów. Po opanowaniu podstawowych trików na stojąco można przejść do bardziej spektakularnej formy zabawy.

Flypem można grać w grupie nawzajem rzucając sobie wyzwanie, wymieniać się Flypem w locie. Na wietrze Flype obraca się sam! Użyć Flype na deskorolce, rolkach… to dopiero jazda! Z Flype można grać na wiele sposobów.  Tutaj zobaczysz reportaż o flype https://www.youtube.com/watch?v=NSCyHXdW1ls

Zabawkę wykonano z tworzywa sztucznego o innowacyjnym kształcie. Mieści się w kieszeni i waży mniej niż gram. Nie jest delikatny, ale należy obchodzić się z nim ostrożnie. Dlatego sprzedajemy go z ochronną obudową. Jeśli jest uszkodzony, należy włożyć go z powrotem do obudowy i odczekać 15 minut. Obudowa to taki kokon regeneracyjny. Zabawka wygląda na bardzo prosty przedmiot, ale jest to wysoce zaawansowany technicznie obiekt, opatentowany i opracowany przez francuskiego inżyniera Xaviera Sénémaud. „To nie tylko innowacja produktowa, ale przede wszystkim stworzyliśmy nowatorski proces produkcyjny, łączący wykorzystanie kilku technologii z ekstremalnymi zjawiskami, których nigdy wcześniej nie odkryliśmy”, wyznaje wynalazca, który zdobył srebro na konkursie Lépine 2013. Cały proces tworzenia zabawki, od zaprojektowania po spakowanie realizowane są w Europie, a konkretnie we Francji. Zabawka posiada europejski certyfikat jakości CE.

Flype to stylowa i nietypowa zabawka dla dzieci, która ujawnia talent i wyraża ekspresję. Wpływ jaki Flype ma na użytkownika pozwala określić go jako zabawka psychomotoryczna. Największa wartość gry to aktywizacja dziecka. Zabawa Flype rozwija u dzieci koncentrację, kreatywność i pobudza ambicje. Jest odpowiedni dla osób powyżej 5 lat. Największe zainteresowanie znajduje wśród dzieci w przedziale wiekowym 8-12 lat. Po pierwsze, wywołyje nieunikniony „efekt wow” dla widzących go po raz pierwszy; następnie budzi samego chęć wypróbowania i sprawdzenia siebie. Dzięki niewielkiemu szkoleniu i dzięki samouczkom wideo dostępnym na youtube, każdy może osiągnąć sukces i zmienić się w maga, bez żadnej „sztuczki”. Tylko zręczność i wytrwałość są potrzebne, by wykonać jeszcze więcej niesamowitych wyczynów. Flype udowadnia stare porzekadło: chcieć to móc. Aby w pełni zrozumieć czym jest Flype i co osiągniesz przez zabawę, przeczytaj krótką Opowieść Flype.

Pewnego dnia otworzył się otwór w kokonie. Człowiek usiadł i obserwował, jak wylęga się z niego motyl. Przez kilka godzin owad łamał schronienie i poszerzał mały otwór. Wkrótce jednak człowiekowi wydawało się, że owad nie robi już postępu. Wyszedł tak daleko, jak się dało i przestał się ruszać. Następnie człowiek chwycił nożyczki i delikatnie pociął kokon, by pomóc motylowi. Łatwo poszło… ale owad nie wyglądał dobrze, miał pomarszczone skrzydła. „Wszystko w porządku, będzie rosło” – pomyślał człowiek, który dalej obserwował motyla, mając nadzieję, że otworzy skrzydła i poleci. Ale to się nigdy nie wydarzyło. Motyl spędził resztę życia na pełzaniu, nie mogąc wykorzystać swoich niewykształconych karłowatych skrzydeł. Ten człowiek nie zrozumiał w swej pochopnej dobroci, że kokon celowo został stworzony za mały przez Naturę, aby motyl musiał walczyć, by wydostać się z niego, a tym samym wyćwiczyć skrzydła … tylko wtedy może latać. Czasami lęki, niepowodzenia i ciężkie przeżycia, których doświadczamy, są właśnie tym, czego potrzebujemy. Gdyby Natura pozwoliła nam iść naprzód w życiu bez przeszkód stojących na naszej drodze, bylibyśmy jak ten motyl, który urodził się zbyt wcześnie, a jego skrzydła zostały łatwo uszkodzone. Wolność to ciężka wygrana … nie można latać bez podstawowego szkolenia!

Mam nadzieję, że ta historia poruszyła Cię tak, jak nas. „Nie można latać bez podstawowego szkolenia”!

Konieczne będzie także szkolenie, aby bawić się z Flypem, a nasze dzieci odkryją sens starań i dumę z samego siebie.

Przeznaczenie zabawki do ogrodu
Gatunek gry ogrodowe dla dzieci
Minimalny wiek dziecka zabawki dla 6 latka

Produkty powiązane