Trener piłkarski Powiększ

Trener piłkarski

69 zł brutto

Nowy produkt

Trener do gry w piłkę nożną to świetne rozwiązanie dla graczy, piłkarzy czy też amatorów grających w nogę. Trener jest uniwersalny i ma praktyczne zastosowanie do indywidualnej nauki podczas treningu podbijania, przyjmowania oraz kontrolowania piłki. 

Więcej szczegółów

Zestaw szkoleniowy zawiera:

podstawa - do obciążenia piaskiem

gumowa piłka

pompka

Wymiary: 23,5x23,5x39 cm

Trener jest uniwersalny i ma praktyczne zastosowanie do indywidualnej nauki podczas treningu podbijania, przyjmowania oraz kontrolowania piłki. Dzięki niemu nauczysz się panować nad piłką oraz zwiększysz swoje umiejętności, które pozwolą Ci stać się profesjonalnym graczem. Przeznaczony jest dla początkujących amatorów, dzieci uczących grania w piłkę nożną, a także każdego, kto chciałby w szybki sposób poszerzyć swoją technikę. Piłka

Trener piłki nożnej to nic innego jak system do samodzielnego szkolenia przede wszystkim techniki, koordynacji i zwrotności. Ćwiczenia z piłka pozwalają uzyskiwać o wiele większą efektywność zajęć treningowych, co oznacza oszczędność czasu traconego zwykle na bieganie za piłką po nieudanym zagraniu. Dzięki treningom, zawodnik może trenować przyjęcie piłki różnymi częściami ciała, ćwiczy wyczucie czasu, koordynację i zwrotność. Można go stosować wszędzie: na boisku, w szkole, przed domem, w hali, na wakacjach. 

Przeznaczenie zabawki na plaże
Gatunek zabawki ogrodowe
Minimalny wiek dziecka zabawki dla 4 latka

Produkty powiązane