Kettler Hulajnoga Authentic POMARAŃCZOWA

469 zł brutto

Nowy produkt

Bez względu na to czy szukasz hulajnogi dla siebie czy dla dziecka hulajnoga Zero 8”, będzie idealnym rozwiązaniem. Dzięki kierownicy z regulacją wysokości od 84 do 100 cm, hulajnoga TA jest dobra już dla dzieci od lat 5, a korzystać mogą z niej nawet dorośli. Duże kółka płynnie suną po chodnikach. Regulacja kierownicy sprawia, że hulajnoga będzie rosnąć razem z dzieckiem.

Więcej szczegółów

Hulajnoga ZERO 8 AUTHENTIC ORANGE Kettler to mocnej i lekkiej konstrukcji pojazd posiadający mechanizm szybkiego składania. Również rączki kierownicy są składane, co znacząco ułatwia nie tylko jej przenoszenie przy pomocy paska na ramię, ale także przewożenie w aucie i przechowywanie w sezonie zimowym. Kierownica ma regulowaną wysokość, którą z łatwością będzie można dopasować do wzrostu dziecka. Hulajnoga zaopatrzona jest w kółka z łożyskami kulkowymi o wielkości 8 cali. Na tylnym kole hulajnogi znajduje się łatwodostępny hamulec nożny. Podnóżek posiada antypoślizgową powłokę zapewniającą dobrą przyczepność dla dziecięcych stóp. Hulajnogę wyposażono w zintegrowany aluminiowy stojak pozwalający na ustawienie pojazdu w pozycji pionowej.

Parametry i opis produktu.

Stabilna rama aluminiowa posiada mechanizm składania i praktyczny pasek, dzięki czemu hulajnogę można wygodnie nosić na ramieniu. Również uchwyty są składane. Osadzone na łożyskach kulkowych koła 8“ zapewniają płynną i wygodną jazdę na wprost. Kolejna zaleta: zintegrowana nóżka aluminiowa do odstawiania hulajnogi. Kierownicę można regulować na wysokość, dostosowując do wzrostu dziecka. Pasek na ramię

Dane techniczne: Maks.obciążenie: 100kg 

Waga: 5,2 kg

Wiek: 5+

Wymiary (szer. x wys. x gł.): 13 x 84–100 x 85 cm

Przeznaczenie zabawki do ogrodu
Gatunek zabawki ogrodowe
Minimalny wiek dziecka zabawki dla 4 latka

Produkty powiązane