Kettler Hulajnoga 5" Zig Zag

313 zł brutto

Nowy produkt

Hulajnoga rozwija zmysł równowagi i koordynację ruchową!  Kolorowa hulajnoga Kettler ma znaczącą rolę w szkoleniu zmysłu równowagi u dzieci. Faktor dobrej zabawy i znana wysoka jakość Kettler gwarantują, że ze Scooter Zero 5 Zig-Zag dzieci  przeżyją wiele wspaniałych przygód. Ten model ujmuje nie tylko modnym wzorem, ale też spełnieniem wszystkich rygorystycznych wymogów bezpieczeństwa.

Więcej szczegółów

Hulajnoga to świetny prezent dla dziecka. Jest wiele modeli hulajnogi, są jedno- lub dwuosobowe. Hulajnogi występują na dwóch, trzech i nawet czterech kółeczkach. Najpopularniejsze to takie dwukołowe i jednoosobowe. Wspólnym elementem jest platforma pomiędzy kołami, na której użytkownik stoi i odpycha się jedną nogą od podłoża. Hulajnogą steruje się za pomocą kierownicy. Mniejsze dla dzieci, większe dla dorosłych, na mniejszych i większych kołach, o różnej wadze, wielkości i wykonane z różnych materiałów, składane i nieskładane, a nawet elektryczne. Każdy znajdzie hulajnogę dla siebie.

Hulajnoga Kettler Scooter Zero 5 Zig-Zag dla dzieci od ok. 4 lat. Hulajnoga Zig Zag ma rame z wysokiej jakości aluminium i kierownice z regulacją wysokości gwarantują długoletnią radość z hulajnogi. Składane uchwyty bezpieczeństwa i łatwy w obsłudze hamulec nożny Kick dbają o bezpieczeństwo podczas jazdy na hulajnodze Scooter. Dziecko stoi stabilnie na antypoślizgowym podeście i może wygodnie śmigać po mieście. Ponadto hulajnoga Scooter Zig-Zag posiada 5 calowe koła zapewniające równomierny ruch podczas jazdy. Mechanizm szybkiego składania i dołączony do hulajnogi pasek umożliwiają wygodne przenoszenie.   Łatwy w obsłudze hamulec nożny Kick Antypoślizgowy podest Zintegrowana aluminiowa nóżka do parkowania pojazdu to kolejne mocne strony zabawki. 

Maks. waga użytkownika - 100kg

Wymiary urządzenia rozstawionego : (dł.) 65 cm x (szer.) 10 cm x (wys.) 88 cm

Cechy hulajnogi:

Stabilna i lekka rama aluminiowa z mechanizmem szybkiego składania

- Kierownica z regulacją wysokości

- Składane bezpieczne rączki

- Koła 5“ z łożyskami kulkowymi

- Łatwy w obsłudze hamulec nożny

- Podnóżek antypoślizgowy z elementem dekoracyjnym

- Zintegrowany stojak aluminiowy

- Pasek na ramię

Przeznaczenie zabawki do ogrodu
Gatunek zabawki ogrodowe
Minimalny wiek dziecka zabawki dla 4 latka

Produkty powiązane