HULAJNOGA I ROWEREK BIEGOWY 2W1

188 zł brutto

KIDO1001586

Nowy produkt

Pojazd to dwie zabawki w jednym: hulajnoga i rowerek. Bawi i uczy zarazem. Rozwija zmysł równowagi i koordynację ruchową! Regulowana kierownica pozwala dopasować rowerek do wzrostu dziecka, a wąskie siodełko ułatwia odpychanie. Znudził się rowerek? Jedno kliknięcie oraz obrót kierownicy zamienia rowerek w hulajnogę. Dwa wymiary zabawy w jednej zabawce. Więcej szczegółów czytaj niżej.

Więcej szczegółów

Pojazd hulajnoga z rowerkiem do nauki koordynacji ruchowej oraz utrzymania równowagi.  Rowerek-hulajnoga ma wytrzymałą konstrukcję z lekkiego aluminium. Zabawka to nowoczesna  alternatywa rowerka z bocznymi kółkami, dzięki którym jazda na klasycznym rowerze stanie się przyjemna oraz łatwa w opanowaniu.

Cechy zabawki:

* konstrukcja: aluminium

* waga: 3,4 kg

* wymiary rowerka: 74 x 68 x 33 cm (wys. x dł. x szer.)

* obrotowy mechanizm szybkiej zmiany rowerka na hulajnogę

* wymiary hulajnogi: 74 x 72 x 33 cm (wys. x dł. x szer.)

* powierzchnia użytkowa podestu hulajnogi: 26 x 7/9 cm

* wąskie siodełko z tworzywa ułatwiające odpychanie

* 3 stopniowa regulowana wysokość kierownicy 57/64/74cm

* koło przód: EVA 235 x 45 mm

* koło tył: PU 120 x 24 mm (w tylnim kole wbudowne są diody, które świecą podczas jazdy)

* łożyska: ABEC-5 * gumowe rączki

* maksymalne obciążenie: 50 kg

* przeznaczenie: dla dzieci od 3 roku życia

Hulajnoga dla małych dzieci i rowerek biegowy to świetny prezent dla dziecka.

Jest wiele modeli hulajnogi, są jedno- lub dwuosobowe. Hulajnogi występują na dwóch, trzech i nawet czterech kółeczkach. Najpopularniejsze to takie dwukołowe i jednoosobowe. Wspólnym elementem jest platforma pomiędzy kołami, na której użytkownik stoi i odpycha się jedną nogą od podłoża. Hulajnogą steruje się za pomocą kierownicy. Mniejsze dla dzieci, większe dla dorosłych, na mniejszych i większych kołach, o różnej wadze, wielkości i wykonane z różnych materiałów, składane i nieskładane, a nawet elektryczne. Każdy znajdzie hulajnogę dla siebie.

A tu mamy najpopularniejszą wersję wzbogaconą o funkcje rowerka biegowego. Z takim rowerkiem maluch oswaja z balansowaniem ciałem oraz jazdą na małym rowerku – ale bez zaprzątania ich głowy pedałami i hamulcami. Po zabawie na nim nauka jazdy samodzielnej na rowerze z dwoma kółkami to przysłowiowa bułka z masłem.

Przeznaczenie zabawki do ogrodu
Gatunek zabawki ogrodowe
Minimalny wiek dziecka zabawki dla 3 latka

Produkty powiązane