Domino XL

111 zł brutto

Nowy produkt

Uwielbiamy takie domino, a w wersji XL ze zwierzątkami jest jeszcze lepsze!

Wykonane z wysokiej jakości drewna. Gra wspomaga logiczne myślenie i koncentrację u dzieci, a kolorowe rysunki zwierząt pobudzają wyobraźnię dzieci. Gra to udany pomysł na prezent dla przedszkolaka.

Wymiary produktu: 13 x 6,5 x 1 cm

Więcej szczegółów

Wielu rodziców zapewne już niejednokrotnie pomyślało o tym, że zbyt mało czasu spędza z dzieckiem. Warto to zmienić i w tym celu świetnie sprawdzi się najpopularniejsza gra dla dzieci Domino. Domino XL to ogrodowa wersja ze zwierzątkami w roli głównej. Dzięki powiększonym rozmiarom gra sprawdzi się do zabawy w ogrodzie lub do zabawy na tarasie. Miło spędzony czas z dzieckiem przy tej grze spowoduje, że sami ze sobą poczujemy się lepiej, a nasze dziecko będzie po prostu… zachwycone. Domino dla dzieci to sprawdzony prezent dla przedszkolaka. To także świetny pomysł na zabawe urodzinową, bo uczestnikiem zabawy może być kilka graczy jednocześnie.
Mamy wrażenie, że Domino jest nieco już zapomnianą grą, którą zdecydowanie warto przywrócić do łask. Proste zasady zabawy – każdy dostaje po kilka płytek, na których znajdują się obrazki. Należy łączyć płytki według konkretnego schematu. Kto nie może dopasować płytki – bierze kolejną z ogólnej puli. Zwycięzcą zostaje ten, kto pozbędzie się wszystkich płytek.
Domino świetnie oddziałuje na integracje dzieci – jest idealnym nauczycielem logicznego myślenia i trenuje koncentrację. Pamiętajmy jednak, że z wyjęciem tej gry nie musimy czekać, aż dziecko skończy 5 lat. Młodsze dzieci będą się świetnie bawić, tworząc z domina różne konstrukcje. Na pewno kojarzycie płytki ustawione w szeregu jedna za drugą, które dają super efekt przewracając się jedna po drugiej. To uczy wytrwałości i cierpliwości.

Producent Buiten Speel
Przeznaczenie zabawki do ogrodu
Gatunek gry ogrodowe dla dzieci
Minimalny wiek dziecka zabawki dla 4 latka

Produkty powiązane