Najnowsze zabawki dla dzieci do ogrodu

Najnowsze zabawki dla dzieci do ogroduLato to najlepszy czas, aby spędzić dużo czasu z rodziną! Z tej okazji przedstawiamy najciekawsze i najnowsze zabawki dla dzieci do ogrodu. Nasze wspomnienia z wakacji to długie godziny zabawy na zewnątrz wokół naszego domu, a także w lesie, nad jeziorem oraz na plaży. I takie właśnie zabawki wybraliśmy. Do zastosowania gdziekolwiek na zewnątrz. Niektóre na pewno świetnie znasz, ale Uwaga! ich nowa forma może Cię totalnie zaskoczyć. Cel jest jeden - skłonić dzieci do wyłączenia elektroniki i aktywnej zabawy. Trzymam kciuki, abyście łatwo i na długo realizowali ten cel!

Zaczynamy od Kamizelki na rzep.

Najmłodsi z rodziny nazywają tą zabawę: jaskiniowy paintball, ale niech Was nie zwiedzie to porównanie. Zabawa jest przednia i można w nią grać na wiele sposobów. Główna zasada jest prosta - albo staramy się dosłownie przyjąć piłkę na klatę, albo unikamy piłki jak ognia. Nasza ulubiona wersja to wersja druga.

Kamizelka-z-rzepami-4-sztKolejna nasza ulubiona zabawka ogrodowa dla dzieci jest do kupienia prawie w każdym sklepie - bańki mydlane.

I znów proste zasady: im większe bańki i im więcej baniek tym lepiej. Tak jak możemy ją kupić prawie wszędzie tak i bawić można się niemi prawie wszędzie, bo od plaży, parku, po nasze własne podwórko i dom. Bańki są zawsze hitem. No ale mokre bańki zna każdy. A znacie suche bańki? Albo niepękające bańki? No z tym nie pękaniem to nie do końca… bo mają swoją żywotność:) Moje dzieci uwielbiają tworzyć właśnie te bardziej trwałe tzw. niepękające bańki, bo przy okazji tworzą z nich ciekawe formy. Nas te wieczne bańki urzekły tym, że po zabawie nawet w domu nie ma sprzątania i jest sucho. Ufff…

magiczne_balony_dla_dzieciInna opcja to latawiec dla dzieci.

Może to dziwne, ale czy zdajecie sobie sprawę, że jest wiele dzieci, które nigdy nie puszczały latawca? Dziwne a jednak. Czas to zmienić! Istnieje kilka naprawdę fajnych opcji. Ale jeden jest wyjątkowy – akrobatyczny latawiec. Latawiec ten jest łatwy w użyciu ale to zdecydowanie zabawka dla starszych dzieci, bo wykonanie trików to już wyższe loty. Opcja trików sprawia że latawiec to świetna i ambitna zabawka dla dorosłych.

skytriks_latawiec_akrobacyjnyKolejna opcja to zabawa w wodzie.

Wybraliśmy wersję zabawki do wody, która jest dobra na upalny oraz deszczowy dzień. Do tego zadania Podwodne Memo to idealna zabawka. Do jeziora lub basenu wrzucamy na płytką wodę wszystkie sztuki, zakładamy maski do pływania, na znak nurkujemy. Kto pierwszy wyciągnie dwa te same lub dowolne kształty ten wygrywa. Zabawę można utrudnić dając zawodnikowi zlecenie na konkretny kształt.

Podwodne-MemoKończymy listę prezentując dwie podobne do siebie formy zabawy na świeżym powietrzu.

Duża JENGA dla dzieci małych i dużych oraz typowa zabawka dla starszaków przypominająca Jenge, wciągająca Wieża XL. Ta zabawka to raczej nowoczesna gra ogrodowa, dlatego jest mniej znana. Jeśli znasz tą gre to napisz nam o tym pod wpisem, zdziwimy się mocno. Zasady gry są banalne (uwielbiamy proste zasady gry:) Należy po kolei strącać po klocku zbudowanej wieży. Runie Tobie cała – to przegrałeś i budujesz w nagrodę nową wieżę.

jenga_dla_dzieciJak wspominano na początku naszym celem nie jest wymienienie każdej zabawki na rynku, ale pomoc rodzicom, dziadkom i wszystkim, którzy mają dzieci w swoim życiu, znaleźć gry ruchowe i zabawki ogrodowe, które mogą być wykorzystywane przez wiele pokoleń, nie tylko do zabawy w ogrodzie. Dobra zabawka, nie musi być droga, ale czasem warto wybrać tą lepszą, bo jeśli gra nas wciągnie to posłuży nam przez wiele lat.

Może Cię zainteresuje kolejny wpis: TOP zabawki ogrodowe dla nastolatków.

1Komentarze

  • Avatar
   Marysia
   cze 18, 2018

   no przyznam że inne są te zabawki i całkiem, całkiem interesujące..8)

Odpowiedz

* Imię:
* E-mail: (nie publikowany)
   Strona WWW: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Przepisz kod: