Zabawki ogrodowe dla dzieci inne niż wszystkie

Zabawki ogrodowe dla dzieci inne niż wszystkie

Jeśli chodzi o zabawki ogrodowe dla dzieci to w sklepach mamy mniejszy wybór od zabawek domowych. Czym się różnią zabawki ogrodowe dla dzieci od zabawek domowych? Przede wszystkim rozmiarem. Czasem bywa, że ogrodowa zabawka to ta sama zabawka ale w rozmiarze XL. Na przykład bierki XL, domino XL. Zabawki ogrodowe mają jedną zasadniczą przewagę nad domowymi zabawkami. Jest to kontakt ze światem zewnętrznym. Nie trzeba się rozpisywać nad pozytywnym wpływem świeżego powietrza i zaletami dodatkowego ruchu u dzieci. To znany i powszechny dodatek jakie mają zabawki ogrodowe dla dzieci, bo zwykle wymagają większego zaangażowania niż domowa zabawka. To chyba najcenniejsza zaleta – aktywizacja dziecka. Im częściej dziecko bawi się na zewnątrz tym zdrowiej dla niego, bo czas zabawy na świeżym powietrzu to czas, w którym dziecko rozwija swoje zdolności motoryczne, tworzy bogatszy język i umiejętności społeczne oraz zaczyna wykorzystywać swoje zmysły, aby lepiej reagować i wchodzić w interakcje ze światem wokół siebie. Dlatego zawsze polecamy wybierać takie zabawki ogrodowe dla dzieci, które pomagają im w nauce korzystania z ich ciał i rozwijaniu odporności dzięki wspinaczce i zabawnym przeszkodom.

Dla 1 i 2-latków z zabawkami nie mamy zazwyczaj kłopotów. Takie maluchy będą cieszyć się prawie każdą zabawką dopasowaną do ich wieku. Zasada jest jedna – im prostsza w konstrukcji zabawka tym lepiej.

Najlepsza zabawa dla 2 i 3 latka to kopanie lub cokolwiek do zabawy i gry w wodzie, piasku i błocie. Zatem każda zabawka, która nadaje się do tego celu będzie najlepsza dla 2 i 3 latka.

Dla dzieci od 4 lat zaczyna się trudniejszy wybór. Klasykiem są klocki XXL. Sprawdzą się do zabawy w ogrodzie i domu. Jako tama, zapora, domek, tor przeszkód, i co tam jeszcze uda się zbudować….Ale klocki dla dzieci znają i pamiętają wszyscy od dawien dawna. Chcemy przywołać inną zabawę, starą jak świat, którą na pewno znasz ale prawdopodobnie zapomniałeś o niej. Zabawa animacyjna. Najlepszy będzie zestaw animacyjny, który zawiera kilka zabaw, m.in. worki do skakania, łyżeczki i jajka, taśmy do wyścigów. Nasz zestaw został tak dobrany, że do zabawy potrzebujesz tylko dzieci. A zabawa z jedynakiem też jest możliwa z tym zestawem. Wielką zaletą tej zabawy jest gwarantowana „beczka śmiechu”, bo nie sposób się nie uśmiać gdy jajko spada na ziemie a zwłaszcza, gdy do zabawy wykorzystasz prawdziwe jajko! Każda zabawa z tego zestawu jest mocno aktywizująca dziecko. Rozwija mięśnie całego ciała, kształtuje równowagę, jest przy tym bardzo emocjonująca i śmieszna. Zestaw jest świetny do nauki współpracy i rywalizacji oraz przegrywania i wygrywania. Można używać w domu oraz na ogrodzie, gdzie tyko chcecie.

Kolejna propozycja to "zawsze modna i niezastąpiona" zabawka ogrodowa czyli hulajnoga dla dzieci. I mamy dla Was coś więcej, bo rowerek-hulajnoga. KIDO ENERO wymyślił bardzo sprytny projekt. Przeznaczony jest dla dzieci do nauki koordynacji ruchowej oraz utrzymania równowagi. To najlepsza alternatywa dla rowerów z bocznymi kółkami, dzięki którym jazda na klasycznym rowerze stanie się przyjemna oraz łatwa w opanowaniu. Regulowana wysokość kierownicy pozwala dopasować rowerek do wzrostu dziecka, a wąskie siodełko ułatwia odpychanie. Za pomocą jednego kliknięcia oraz obrotu kierownicy wokół własnej osi zamienia się w hulajnogę. Pojazd łączy w sobie dwa rodzaje ulubionych zabaw dzieci, które dają mnóstwo frajdy i jednocześnie rozwijają zmysł równowagi i koordynację ruchową. Jak widzicie minęły czasy mocowania kół treningowych do pierwszego roweru Twojego dziecka. Zapomnij o ciężkiej nauce jazdy na dwóch kółkach. Po zabawie na rowerku biegowym, nauka jazdy na dwóch kołach to przysłowiowa bułka z masłem. Uczenie się samodzielnej jazdy na rowerze jest już bezstresowe, pozwalając więcej czasu z mamą i tatą na uczenie zamiast na trudy.

Dzieci, które się szybko nudzą i wyrosły z hulajnogi możecie zainteresować francuskim wynalazkiem FLYPE. To nowoczesna zabawka dla starszych dzieci. To gra umiejętności i twórczego ruchu. Z tą zabawką można nawet tańczyć. Trudno było doszukać się zabawki dla starszych dzieci wielozadaniowej i wystarczająco interesującej. Ale się udało ! Nie jest to zabawka typu mam w ręce i już kręcę. Zabawka wymaga odrobine starań, aby ją opanować. Ale osobiście ją przetestowaliśmy i zdecydowanie polecamy. My już umiemy nieźle kręcić i poznaliśmy efekt WOW. Naprawdę jest WOW. I mimo fazy niedowierzania, że tym się da bawić , to my dorośli nauczyliśmy się bawić jak dzieci. Niezwykłe było to doświadczenie, bo to nasze dzieci nauczyły nas się tym bawić i były z nas dumne !

Bardzo ciekawą grupą zabawek są wielozadaniowe zabawki dla dzieci. Wielozadaniowe zabawki dla dzieci, jak sama nazwa wskazuje oznacza, że możecie z nich korzystać, na wiele sposobów. Wiemy, jak to jest, gdy dziecko dostaje zabawkę i jest dzień radości w dniu wręczenia a dzień później znowu nuda lub po 2 godzinach jeśli masz pecha! 

Oto nasze zabawki ogrodowe dla dzieci, które będą cieszyć długo i nie tylko w jednym sezonie!

Wieloletni sukces zabawki do ogrodu to wielozadaniowość! Z

abawki wielozadaniowe interesują dzieci przez wiele lat, dlatego ważny jest wybór zabawki bardzo wysokiej jakości. W końcu zabawka ma przetrwać lata rzucania, upadania, kopania …. Zabawki wielozadaniowe nazywane są czasem zabawkami otwartymi czyli zabawki, które nie mają tylko jednego zastosowania, ale mogą być pomysłowo wykorzystane na wiele sposobów grania. Klasyka to domek w ogrodzie i piaskownica. Ale odstawmy klasykę na bok, nowoczesne zabawki dla dzieci są naszym celem.

ogrodowy domek dla dzieci

Zacznijmy tym razem od zabawki dla starszych dzieci. Dzieci, które się szybko nudzą i wyrosły huśtawek możecie zainteresować francuskim wynalazkiem FLYPE. Trudno było doszukać się zabawki dla starszych dzieci wielozadaniowej i wystarczająco interesującej. Ale się udało ! Flype to nowoczesna gra, można by nawet sądzić że to zabawka dla nastolatków. To gra umiejętności i twórczego ruchu. Z tą zabawką można nawet tańczyć. Czasem używamy opisu zabawka a czasem gra, bo Flype ma tyle wersji zabawy, że trudno się zdecydować na trafne określenie. Zabawa na wietrze, na rolkach, gra na kanapie, zabawa w tańcu….można kombinować z tą grą. Nie jest to zabawka typu mam w ręcę i już kręcę. Zabawka wymaga odrobine starań, aby ją opanować. Ale osobiście ją przetestowaliśmy i zdecydowanie polecamy. My już umiemy nieźle kręcić i poznaliśmy efekt WOW. Naprawdę jest WOW. I mimo fazy niedowierzania, że tym się da bawić , to my dorośli nauczyliśmy się bawić jak dzieci Niezwykłe było to doświadczenie, bo to nasze dzieci nauczyły nas się tym bawić i były z nas dumne !

Inna bardziej skomplikowana w budowie ale prosta w zabawie jest propozycja DŹWIG ogrodowy. Dzieci uwielbiają mechanizmy. Dźwig to wspaniały dodatek do podwórka oraz domu, zwłaszcza jeśli masz balkon lub schody albo łóżko piętrowe. Dzieci bawią się fizyką, czyli mamy idealne wprowadzenie do idei siły, ciężaru i grawitacji. Bawiąc się dźwigiem, dziecko wykonuje prawdziwą pracę! Używając niewielkiej siły dźwig transportuje wiaderko z piachem lub inne ciężary.

zabawka_do_ogrodu

BILIBO to kolejna zabawka ogrodowa, która działa w domu i poza domem. Używane do transportu wszystkiego, do zabawy w wodzie wody, używane do kołysania, do bujania, kręcenia się i toczenia się. To prawdziwie wszechstronna zabawka; do zabawy w domu i do zabawy w ogrodzie, na plaży, w lesie, w piachu i na śniegu. Wielozadaniowa zabawka ogrodowa ma jeszcze jedno zadanie. Jest ono wyjątkowo cenna dla dzieci. Element zdrowia – zabawa na zewnątrz jest zdrowa. Mając więcej miejsca do zabawy, dzieci są bardziej aktywne na zewnątrz, co pomaga im budować silne kości i dobre poziomy sprawności, a także umożliwia spalanie dodatkowej energii i kalorii. Pamiętajmy: dziecko bawiące się na zewnątrz, będzie zawsze bardziej aktywne niż dziecko, które pozostaje w pomieszczeniu. Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego posta wyjdziecie na zewnątrz się pobawić 

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego posta wyjdziecie na zewnątrz się pobawić ;)

Odpowiedz

* Imię:
* E-mail: (nie publikowany)
   Strona WWW: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Przepisz kod: