Wielozadaniowe zabawki dla dzieci.

Wielozadaniowe zabawki dla dzieci.

Wielozadaniowe zabawki dla dzieci.

W tym poście będzie ciekawie, bo omawiamy zabawki wielozadaniowe do zabawy na świeżym powietrzu. Wielozadaniowe zabawki dla dzieci, jak sama nazwa wskazuje oznacza że możecie z nich korzystać, na wiele sposobów.

Wiemy, jak to jest, gdy dziecko dostaje zabawkę i jest dzień radości w dniu wręczenia a dzień później znowu nuda lub po 2 godzinach jeśli masz pecha! Oto nasze zabawki ogrodowe dla dzieci, które będą cieszyć długo i nie tylko w jednym sezonie!

Wieloletni sukces zabawki do ogrodu to wielozadaniowość! Zabawki wielozadaniowe interesują dzieci przez wiele lat, dlatego ważny jest wybór zabawki bardzo wysokiej  jakości. W końcu zabawka ma przetrwać lata rzucania, upadania, kopania …. Zabawki wielozadaniowe nazywane są też jako zabawki otwarte czyli zabawki, które nie mają tylko jednego zastosowania, ale mogą być pomysłowo wykorzystane na wiele sposobów grania. Klasyka to domek w ogrodzie i piaskownica. Ale odstawmy klasykę na bok, nowoczesne zabawki dla dzieci są naszym celem.

Zacznijmy tym razem od zabawki dla starszych dzieci. Dzieci, które się szybko nudzą i wyrosły huśtawek możecie zainteresować francuskim wynalazkiem FLYPE. Trudno było doszukać się zabawki dla starszych dzieci wielozadaniowej i wystarczająco interesującej. Ale się udało ! Flype to nowoczesna gra dla dzieci, można by nawet sądzić że to zabawka dla nastolatków. To gra umiejętności i twórczego ruchu. Z tą zabawką można nawet tańczyć. Czasem używamy opisu zabawka a czasem gra, bo Flype ma tyle wersji zabawy, że trudno się zdecydować na trafne określenie. Zabawa na wietrze, na rolkach, gra na kanapie, zabawa w tańcu….można kombinować z tą grą. Nie jest to zabawka typu mam w ręce i już kręcę. Zabawka wymaga odrobine starań, aby ją opanować. Ale osobiście ją przetestowaliśmy i zdecydowanie polecamy. My już umiemy nieźle kręcić i poznaliśmy efekt WOW. Naprawdę jest WOW. I mimo fazy niedowierzania, że tym się da bawić , to my dorośli nauczyliśmy się bawić jak dzieci. Niezwykłe było to doświadczenie, bo to nasze dzieci nauczyły nas się tym bawić i były z nas dumne :)

Bardziej skomplikowana w budowie ale prosta w zabawie jest propozycja DŹWIG ogrodowy dla dzieci. Dzieci uwielbiają mechanizmy. Dźwig to wspaniały dodatek do podwórka oraz domu, zwłaszcza jeśli masz balkon lub schody albo łóżko piętrowe. Dzieci bawią się fizyką, czyli mamy idealne wprowadzenie do idei siły, ciężaru i grawitacji. Bawiąc się dźwigiem, dziecko wykonuje prawdziwą pracę! Używając niewielkiej siły dźwig transportuje wiaderko z piachem lub inne ciężary.

BILIBO to kolejna zabawka ogrodowa, która działa w domu i poza domem. Używane do transportu wszystkiego, do zabawy w wodzie wody, używane do kołysania, do bujania, kręcenia się i toczenia się. To prawdziwie wszechstronna zabawka; do zabawy w domu i do zabawy w ogrodzie, na plaży, w lesie, w piachu i na śniegu.

Wielozadaniowa zabawka ogrodowa ma jeszcze jedno zadanie. Jest ono wyjątkowo cenna dla dzieci. Element zdrowia – zabawa na zewnątrz jest zdrowa. Mając więcej miejsca do zabawy, dzieci są bardziej aktywne na zewnątrz, co pomaga im budować silne kości i dobre poziomy sprawności, a także umożliwia spalanie dodatkowej energii i kalorii.

Pamiętajmy: dziecko bawiące się na zewnątrz, będzie zawsze bardziej aktywne niż dziecko, które pozostaje w pomieszczeniu.

dźwig_ogrodowy_dla_dzieci

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego posta wyjdziecie na zewnątrz się pobawić ;)

Odpowiedz

* Imię:
* E-mail: (nie publikowany)
   Strona WWW: (Site url withhttp://)
* Komentarz:
Przepisz kod: