QUAD ATV 25 km/h

1 690 zł brutto

Nowy produkt

Miniaturowy elektryczny Quad z prędkością do 25 km/h. 

Z tym pojazdem dzieci spędzą mnóstwo niezapomnianych chwil radości na zabawie na świeżym powietrzu. Quad zasilany baterią jest bardzo cichy i nie ma emisji spalin. Ten pojazd funduje moc wrażeń i spełnia marzenia dziecka o extra zabawie, urozmaici spacery i sprawi że dziecko na długo zapomni o telefonie i tablecie. Więcej danych czytaj niżej

Więcej szczegółów

Dane techniczne

Bateria 36 V, 12 Ah
Silnik 800 W
Wysokość 60 cm
Szerokość 59 cm
Długość 100 cm
Prędkość 20 - 25 km/h
Max. obciążenie 60 kg
Waga 42 kg
Koła 6"

Dziecięcy akumulatorowy quad HECHT 54800 

Motoryzacja to dziedzina, która fascynuje chłopców od najmłodszych lat. Wyścigi, szybkie auta, duże prędkości to cudowny świat mężczyzn niezależnie od wieku. Quad Hecht 54800 to świetny początek dla małego chłopca, aby rozpocząć przygode z motoryzacją na wysokim poziomie. Z tą zabawką dzieci będą cieszyły się zabawą przez długie godziny spędzone na świerzym powietrzu a my w tym czasie będziemy mogli się zrelaksować. Quad to idealny pomysł na prezent urodzinowy.

Model 54800 wykonano z mocnego odpornego na eksploatacje materiału, duże koła dbają o stabilizacje pojazdu i komfort zabawy.

Cichy i przyjazny dla środowiska silnik elektryczny, pozwala wybrać się na spacer do parku, gdzie nie będzie zakłócał spokoju innym spacerowiczom. Zasilanie bateryjne sprawia, że zabawka nie tylko jest cicha ale i przyjazna dla środowiska, bo nie wywołuje emisji spalin, więc jest to quad nadający się do wszystkich  miejsc, gdzie zwykłe hałaśliwe quady nie mają wjazdu ze względu na hałas i spaliny. Minimalny poziom hałasu docenią także sąsiedzi.

Funkcja cofania ułatwi wyjazd z zaułka.  Dla dodatkowej kontroli i bezpieczeństwa szczególnie początkujących kierowców , zabawka wyposażona jest w ogranicznik prędkości - sterowany przez klucz. Maksymalną prędkość można określić na trzech poziomach, dziecko bez klucza nie może dowolnie zmieniać prędkości maksymalnej. Maksymalna prędkość zatem może być łatwo ograniczona do 8 km/h. Bezpieczeństwo jest dodatkowo wzmocnione przez pedały bezpieczeństwa, które muszą być wciśnięte do utrzymania w eksploatacji.  O mocne zasilanie i długą jazdę dbają 3 akumulatory 12V , co zapewnia długi zasięg przejazdu. W zależności od wagi kierowcy i ukształtowania terenu po jakim się poruszamy możemy na jednym ładowaniu przejechać od 13 do 18 kilometrów. Akumulator jest w pełni naładowany w ciągu około 8 godzin. W quadzie znajduje się wskaźnik ładowania, dzięki czemu można śledzić aktualny stan baterii. 

Quad jest zbudowany na ramie stalowej i wyposażony jest w 6 "opony z bieżnikiem. Tylna oś i przednie koła są zawieszone na amortyzatorach. Bezpieczeństwo zapewniają przednie i tylne hamulce tarczowe.

Podane dane na temat max. zasięgu są przybliżone, które można uzyskać w idealnych warunkach. W praktyce zasięg w znacznym stopniu zależy od ciężaru kierowcy i dodatkowego obciążenia, różnic wysokości terenu, sposobu jazdy, stanu opony, stanu akumulatorów i innych czynników. W ekstremalnych warunkach zasięg może zmniejszyć się do mniej niż 50% podanej wartości.

Podany maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu wskazuje na przybliżoną wartość tego, co można osiągnąć w idealnych warunkach. W praktyce czas pracy na jednym ładowaniu w dużym stopniu zależy od sposobu użytkowania maszyny (np. częstotliwości uruchamiania i gaszenia), warunków pracy, temperatury otoczenia, stanu baterii i innych czynników. W ekstremalnych warunkach czas pracy na jednym ładowaniu może zmniejszyć się do mniej niż 50% podanej wartości.

Quad nie jest przeznaczony do eksploatacji na drogach publicznych

Przeznaczenie zabawki do ogrodu
Gatunek samochody na akumulator dla dzieci
Minimalny wiek dziecka zabawki dla 3 latka

Produkty powiązane