ZABAWKI DMUCHANE Są 10 produkty.

na stronę
  • Wyspa XXL dla kilku osób do szaleństw na morzu i jeziorze. Wyspa to dwu-strefowa powierzchnia z platformą ułatwiająca wchodzenie, odpinana osłona przeciwsłoneczna, komora z torbą termiczną, 6 komór na napoje, 4 uchwyty, liny po dwóch stronach wyspy, szerokie dmuchane oparcia, komora wodna w osłoniętej strefie wyspy. Z wyspą nie ma nudy w upale. Szczegóły...

  • Dmuchany ring to gratka dla małych gniewnych. Zabawa jest bezpieczna dzięki dmuchanym elementom. Przezroczyste ścianki boczne i nadmuchiwana wytrzymała podstawa ringu oraz ogromne nadmuchiwane rękawice to klucz do trenowania bezpiecznego boksu. Wejście na ring przez okienko boczne zaprasza na trening. Trenuj, walcz i wygrywaj! Szczegóły poniżej.

  • Dmuchany duży plac zabaw ze zjeżdżalnią i basenem daje wiele możliwości zabawy z wodą. Użyj miotacza wody do spryskiwania i uciekaj na ściankę wspinaczkową ! Uważaj na wiadro, które znienacka zrzuca wodę i zmoczy cię z zaskoczenia, to również sprawia, że zjeżdżalnia jest śliska, a zjeżdżanie daje frajdę.  Szczegóły poniżej.

  • Zestaw dmuchanych zabawek wykonany jest z bezpiecznego winylowego materiału. Plac zabawy urozmaica dołączona do zestawu ośmiorniczka oraz 2 rozgwiazdy. Rozgwiazda to gra zręcznościowa, która umili czas na dmuchanym placu zabaw. Szczegóły poniżej.

  • Dmuchany plac zabaw ze zjeżdżalnią, basen i brodzik w jednym. W roli głównej dinozaur oraz ciekawe możliwości wspaniałej zabawy z wodą. Wystarczy ten plac zabaw i mamy zapewnione długie chwile spędzone w upalne dni na zabawie z wodą. Super zabawa dla maluchów. Szczegóły poniżej.

  • Dmuchany dinopark to rewelacyjny plac zabaw dla miłośnika dinozaurów. Dodatki dołączone do placu dają wiele możliwości wspaniałej zabawy. Wystarczy ten plac zabaw, powietrze oraz woda i mamy zapewnione długie chwile ogromnej frajdy na świeżym powietrzu. Szczegóły poniżej.

  • Dmuchany domek dla księżniczki w wesołych kolorach. Jego drzwi zawsze otwarte do zabawy.  Domek ma dwa oblicza, bo możemy go rozkładać, powiększając powierzchnię do zabawy. Świetnay do zabawy na trawie jak również w domu.  Szczegóły poniżej.

  • Plac zabaw dla miłośnika morskich przygód. Dodatki dołączone do zestawu dają wiele możliwości wspaniałej zabawy. Wystarczy ten plac zabaw, powietrze oraz woda i mamy zapewnione długie chwile ogromnej frajdy z wodą w roli głównej. Szczegóły poniżej.

  • Plac zabaw dla małego sportowca. Dużo dodatków i jeszcze więcej możliwości wspaniałej zabawy. Pryskająca wirująca piłka, rzucanie piłeczek do zabawy do kosza, zabawa w kręgle, wyjmowana zjeżdżalnia ze sznurami mocującymi. Wystarczy ten plac zabaw, powietrze oraz woda i mamy zapewnione długie chwile ogromnej frajdy na świeżym powietrzu. Dodatkowy komfort...

Pokazuje 1 - 9 z 10 elementów