HUŚTAWKI Są 11 produkty.

na stronę
  • Huśtawka dla dzieci FLO to gwarancja doskonałej zabawy dla dwojga. Siedzisko dwuosobowe typu face to face dostarczy moc wrażeń dla dwójki dzieci. Super zabawa dla dzieci, które lubią niezwykłe przygody. Huśtawka dla dzieci to bardzo popularny element placu zabaw. Jeśli nudzi Cie klasyka, to ta wyjątkowa wersja huśtawki jest właśnie dla Ciebie. Szczegóły...

  • Hamak dla dzieci do ogrodu z poduchą. Dla dorosłych to wiszący fotel brazylijski z poduszką, a dla dzieci to ciekawa huśtawka ogrodowa. Ten funkcjonalny hamak o ciekawej kolorystyce, świetnie nadaje się do zabawy w ogrodzie oraz w domu. Radość huśtania jest ogromna, a dzięki poduszce bardzo wygodna. Wiszący fotel dzięki dużej wytrzymałości posłuży nie...

  • Huśtawka BOJA dla dzieci to gwarancja doskonałej zabawy.  Siedzisko huśtawki to boja. Super zabawa dla dzieci, które lubią niezwykłe przygody. Huśtawka dla dzieci to bardzo popularny element placu zabaw. Dostarczy Twojemu dziecku mnóstwo frajdy i radości. Jeśli nudzi Cie klasyka, to ta wyjątkowa wersja huśtawki pewnie Cię zainteresuje. Szczegóły huśtawki...

  • Taka huśtawka dla dzieci to klasyk placu zabaw. Deska z linką i już! Huśtawka ogrodowa na pewno sprawi Twojemu dziecku radość i dostarczy mnóstwo frajdy. Prosta huśtawka z mocnym bujaniem. Z głośnym Juhuuu  nabieranie rozpędu z tą huśtawką jest o wiele łatwiejsze.  Szczegóły zabawki czytaj niżej.

  • Huśtawka dla dzieci SAMPA to niebanalne siedzisko dla dzieci, które lubią niezwykłe przygody. Huśtawka dla dzieci to bardzo popularny element placu zabaw. Dostarczy Twojemu dziecku mnóstwo frajdy i radości. Jeśli nudzi Cie klasyka, to ta wyjątkowa wersja huśtawki pewnie Cię zainteresuje. Szczegóły huśtawki czytaj niżej.

  • Huśtawka dla dzieci SWIBEE to gwarancja doskonałej zabawy w ogrodzie. Zabawki w ogrodzie najlepiej uzupełniają huśtawki ogrodowe. Model SWIBEE ma siedzisko Bocianiego gniazda. Dostarczy Twojemu dziecku mnóstwo frajdy i radości. Jeśli nudzi Cie klasyka, to Bocianie gniazdo pewnie Cię zainteresuje. Szczegóły huśtawki czytaj niżej.

  • Huśtawka dla dzieci to gwarancja doskonałej zabawy każdego dnia. Drewniana huśtawka ogrodowa to klasyk placu zabaw. Deska z linką i już! Prosta huśtawka z mocnym bujaniem. Z głośnym Juhuuu  nabieranie rozpędu z tą huśtawką jest o wiele łatwiejsze.  Szczegóły zabawki czytaj niżej.

  • Huśtawka dla dziewczynki - KWIATEK sprawi radość i dostarczy mnóstwo frajdy. Huśtawka dla dzieci to bardzo popularny element placu zabaw. Jeśli nudzi Cie klasyka, to ta wyjątkowa wersja huśtawki dla dzieci z pewnością Cię zainteresuje.Z głośnym Juhuuu! Nabieranie rozpędu z tą huśtawką jest o wiele łatwiejsze. Szczegóły huśtawki czytaj niżej.

  • Huśtawka dla dzieci OVAL to gwarancja doskonałej zabawy. Wersja Bocianie gniazdo to niebanalne siedzisko dla dzieci, które lubią niezwykłe przygody. Huśtawka to najpopularniejszy element na placu zabaw. Bocianie gniazdo na pewno sprawi Twojemu dziecku radość i dostarczy mnóstwo frajdy. Szczegóły huśtawki czytaj niżej.

Pokazuje 1 - 9 z 11 elementów